0

Kwota: 0.00


Brak produktów w koszyku.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to największy w Polsce i jeden z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków targowo-konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wśród 80 targów i 400 kongresów odbywających się co roku w Poznaniu, BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań około 800 producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami.
BUDMA przyciąga rokrocznie 45 000 specjalistów zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, pozyskiwaniem specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkaniami biznesowymi.

Za nami ostatni dzień Targów BUDMA 2020, na których mieliście okazję spotkać reprezentantów naszej firmy – Jarosława Parzych, Agatę Szczot oraz Macieja Cytackiego! Czas upłynął niezwykle owocnie, zaś liczne Konferencje i wizyty naszych Klientów sprawiły, że już planujemy kolejną edycję! Dziękujemy za wszystkie zapytania i obiecujemy, że oferty zostaną przygotowane zaraz po weekendzie!

Pozdrawiamy – Zespół Passive House Systems Polska