0

Kwota: 0.00


Brak produktów w koszyku.

Passive House Systems

Nasze Biuro w Gdańsku

Gdańsk to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego. Ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym.

Gdańsk z 470 907 mieszkańcami zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a siódme miejsce pod względem powierzchni – 261,96 km². To ośrodek aglomeracji trójmiejskiej, nazywaną też gdańską, który wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto.

Passive House Systems

W lokalnej kuchni bardzo ważną rolę odgrywają ryby morskie, w tym przede wszystkim dorsze, śledzie, flądry.

Gdańska Starówka

 Stare Miasto Gdańska to wymarzone miejsce na spokojny spacer szlakiem zabytków. Klucząc uliczkami znajdujemy znane atrakcje miasta i napotykamy kilka niespodzianek. Po drodze mijamy kawiarnie i kluby, w których skupia się życie Trójmiasta.

Wystarczy opuścić mury Muzeum Bursztynu aby wejść na Ulicę Długą, najżywszego i najpiękniejszego miejsca w całym Gdańsku. Obie strony ulicy zapełnione są kafejkami i restauracjami, które prowadzą wprost do Fontanny Neptuna i Dworu Artusa – centralnych miejsc na Długim Targu.

Przechadzając się tutejszymi ulicami ma się wrażenie, że otaczające budynki mają tysiące lat. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna – większość z nich została odbudowana po II Wojnie Światowej.

Atmosfera na Długim Targu jest niesamowita. Zrelaksuj się, poobserwuj ludzi, zobacz jedno z przedstawień ulicznych, a potem możesz powoli udać się nad rzekę.

Ballincollig Regional Park

Plaże

W Gdańsku mamy siedem strzeżonych kąpielisk, w tym sześć z certyfikatem Błękitnej Flagi. Jelitkowo, Jelitkowo Klipper, Molo Brzeźno, Dom Zdrojowy Brzeźno, Stogi, Sobieszewo i Orle.

Każde z nich pozwala na chwilę relaksu i wytchnienia, położone zaraz nad brzegiem Morza Bałtyckiego, w pobliżu lasów i licznych hoteli i restauracji, w których możemy spróbować przysmaków lokalnej kuchni. 

Blarney Castle