0

Kwota: 0.00


Brak produktów w koszyku.

PRODUKTY DO PAROIZOLACJI

CO ZAPEWNIAMY

Apollo Airtightness Membrane

Zajmujemy się paroizolacją w nowych konstrukcjach i renowacjach od 2008 roku. Jesteśmy dumni z tego, iż jesteśmy dystrybutorami niemieckiego systemu produktów PHS na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Polski.

Kierując się potrzebami naszych klientów, wciąż ulepszamy gamę produktów i materiałów budowlanych, aby osiągnąć najwyższy poziom szczelności, kontroli oparów i odporności na działanie wiatru. Zapewniamy naszym Klientom bezkonkurencyjną obsługę w zakresie doradztwa technicznego, szkoleń oraz dostaw niezbędnych produktów i akcesoriów.

NASZE PRODUKTY

Taśmy

Membrany

Kleje i Podkłady

drzwi inspekcyjne

Schody i Drzwi

ZALETY SYSTEMU PHS

Wydajność Energetyczna

Jednym z największych wyzwań, przed którymi obecnie stoimy, są zmiany klimatu. Jak możemy zmienić nasze nawyki dotyczące zużycia energii i działać proaktywnie w odniesieniu do nowych przepisów? Pierwsze kroki w związku z obecnymi zasobami budowlanymi to zastosowanie zrównoważonych technologii i oszczędność energii.

Ochrona Budynku

Jednym z głównych powodów produkcji uszczelniania i paroizolacji budynku jest ochrona konstrukcji przed wilgocią pochodzącą z wycieków powietrza, które prowadzą do przenoszenia pary wodnej przez powłokę konstrukcji obiektu budowlanego.

Komfort Cieplny

Środowisko wewnętrzne budynków staje się coraz ważniejsze. Uszczelnianie i zapewnienie ochrony przed zimnem i ciepłem nie wystarczy – oczekujemy również świeżego powietrza i doskonałego komfortu cieplnego (tj. stałej temperatury powietrza i niskiej prędkości przepływu powietrza przez cały rok).

Zdrowie

Jednym z głównych celów budynku jest zdrowie jego mieszkańców. Dla wysokiego poziomu komfortu kontrolowana wymiana świeżego powietrza zewnętrznego w regularnych odstępach czasu pozostaje ważną praktyką zdrowotną. W jaki sposób hermetyczna powłoka budynku z kontrolowaną wentylacją może aktywnie uczestniczyć w osiągnięciu tego celu?